2022-08-14

fqzz

kwiaty

Jak podlewać bambus zimą? Podlewanie zimą można podlewać, aby podnieść bambus, aby utrzymać go w czterech sezonach!

Wenzhu jest ciepły i nie odporny na zimno, więc jak podniesienie bambusa zimą jest przedmiotem hodowli bambusa. Jak podlewać bambus zimą jest przedmiotem hodowli bambusa. Niewłaściwe podlewanie spowoduje, że wiele liści bambusa do żółtego. Korzenie są zgniłe i inne problemy, więc metoda podlewania zimą zimą musi przyciągnąć naszą uwagę. Przyjrzyjmy się, jak zimowy bambus jest podlewany!

Jak podlewać bambus w zimie. Podlewanie też nie dużo. Chociaż Wenzhu lubi wilgotność, woda w glebie garnka zimą jest powolna. Jeśli zbyt dużo podlewania, liście bambusowe nie są łatwe do gnicia, ale także żółte liście, a nawet pokładzie. Dlatego woda można wylać co dwa do trzech dni zimą, a garnki kwiatowe należy umieścić w ciepłym miejscu ze światłem słonecznym.

2. Spryskaj wodę i posyp wodę. Ponieważ liście są bardzo małe, suche powietrze w pokoju zimowym sprawi, że liście żółte z powodu odwodnienia. Dlatego spryskaj wodę na liście bambusa lub posyp wodę wokół doniczek, aby utworzyć wilgotny mały obszar klimatu wokół garnka. W ten sposób nie tylko możemy zapobiec Wenzhu i żółtymi liśćmi, ale także sprawi, że bambusowy bambus stał się piękny.

Przedstawiam ci, jak podlewać bambusową zimę zimą, więc jak długo powinniśmy wlać wodę do codziennego bambusa hodowlanego? Pozwól mi wprowadzić wodę. W rzeczywistości ta roślina nie ma określonej metody wody . Zwykle oceniamy, kiedy podlewać się zgodnie z klimatem i ich wzrostem. Jednocześnie istnieją inne czynniki, takie jak wielkość doniczki, ilość gleby i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, można go oceniać zgodnie z mokrą i mokrą gleby. Jeśli podleczysz go w stanie, który nie jest suchy, łatwo jest spowodować zbyt duże podlewanie, aby wpłynęło to na korzeń. Dlatego, gdy gleba jest suszona, za każdym razem, gdy ją podlewasz, możesz nawilżyć glebę. Z wyjątkiem gorącego lata najlepiej jest wlać wodę dwa razy w tygodniu, a woda można podlewać w innych sezonach przez dziesięć dni.

Środowisko i hydrologiczny bambus wolą być chłodne, a umieszczone w niektórych gładkich pozycjach powietrza są nie tylko piękne, ale także odpowiednie dla ich wzrostu. Właściwe podlewanie sprawia, że u200bu200bgarnek kwiatowy zawsze utrzymuje rozsądny wilgotny stan. Ogólnie rzecz biorąc, cała gleba na powierzchni doniczki może być mokra. Jeśli masz elegancką miłość, możesz również delikatnie rozpylić trochę mgły wodnej na bambusie. Aby pozwolić bambusowi rosnąć szybciej i bardziej bujnie, niektóre nawozy organiczne można zastosować z umiarem.

Uzupełniając składniki odżywcze, wzrost Wenzhu naturalnie przyspiesza. W tej chwili musimy często przycinać słabe gałęzie i martwe gałęzie, które rozwinęły się słabo, powolny rozwój i pozostawić rośliny o silnym wzroście. Wygląda piękniej . W niektórych miejscach bambus jest sadzony w beczce wykonanej z bambusa. Ta metoda zapewnia jej zdolność do przenoszenia wody i może lepiej zatrzymać wodę. Efekt jest bardzo dobry.

Jak podlewać rolnictwo bambusa, jest rzeczywiście ważne, wszyscy pamiętają o tym!