2022-09-27

fqzz

kwiaty

Metoda wprowadzania techniki układu kwiatowego

Dla początkujących zwróć uwagę na wymagania lekkiej. Pąki są powyżej, kwiaty są pod spodem, jasne kolory są powyżej, a ciemne kolory są w dół. Wydaje się, że kamelia działa bardziej naturalna, a różnica między kolorem a kolorem może przynieść wspaniałe i skoordynowane i jednoliczone efekty do efektów widzowie.

1. Lekka i w dół ciężar

Nowicjuszy, zwróć uwagę na wymagania lekkiej. Pąki są powyżej, kwiaty są pod spodem, jasne kolory są powyżej, a ciemne kolory są w dół. Wydaje się, że kamelia działa bardziej naturalna, a różnica między kolorem a kolorem może przynieść wspaniałe i skoordynowane i jednoliczone efekty do efektów widzowie.

2. Gdy kwiaty są rozproszone i zebrane, różne części materiału kwiatowego powinny być gromadzone jak drzewa. Wygląda jak ten sam korzeń, ale kwiaty można rozpoznać z indywidualnością. Zmiany rytmu mogą Zwiększ jego dopasowanie efektu i bardziej dostosowujące się do obecnej atmosfery środowiskowej.

3, wysoki i niski rozłożony

Układ kwiatowy jest wizualną przyjemnością. Dlatego tabu na tej samej linii prostej powinny zachować poczucie warstw przestrzeni zgodnie z różnymi kątami widzenia w sprawie widzenia z punkt i linia. Ponadto pod założeniem wybielacza znajdują się gęste i skomplikowane części.

4. ech się nawzajem

Niezależnie od tego, czy jest to przedmiot kwiatowy, czy kombinacja układu kwiatowego, powinno echem echem wokół skupienia, aby zapewnić koordynację świadomości. Odzwierciedlając integralność pracy, zachowaj równowagę układu kwiatowego. Przez wzajemne echo między kwiatami widok ludzi może być przyciągnięty do kluczowych punktów, a ozdoby jest silniejsze.