2022-12-01

fqzz

kwiaty

Jak pięknie wstawić butelkę kwiatową

Zdemontuj pierwszą klasyfikację suszonego opakowania kwiatowego i podziel kolor i kwiat w dobrym rozmiarze oraz wyczyść kwiatowe i złamane liście. Przygotuj piękny wazon, przycinaj materiał kwiatowy zgodnie z wysokością wazonu, wstaw duży suszony kwiat, włóż go do środka, a następnie włóż małe suszone kwiaty typu kwiatowego, aby go upiększyć. Dopasuj. Po układzie kwiaty kwiaty są umieszczane w pozycji suchej i wentylowanej, aby uniknąć ekspozycji i uniknąć zanurzenia wody.

Metoda suszonych kwiatów i butelki kwiatowej najpierw demontuje suszone opakowanie zewnętrzne kwiatowe i sklasyfikowała niektóre z roztrzaskanych i złamanych liści zgodnie z typem koloru i kwiatu. Przycinanie materiału kwiatowego zgodnie z wysokością wazonu, a następnie wstaw większe wysuszone kwiaty, umieść je w widocznej pozycji pośrodku, zatoczył go zgodnie z warstwą, zwróć uwagę na dopasowanie odcieni, a następnie wstaw trochę małego suszone kwiaty kwiatowe dla niego do niego używane do niego do użycia. Po włożeniu suszonych kwiatów do wazonu suszone kwiaty można umieścić w pozycji suchej i wentylowanej, aby uniknąć ekspozycji i uniknąć gnicia wody.

Metoda wytwarzania suchych kwiatów naturalnie suchym: metoda naturalnego powietrza Pozycja wentylacji wynosi około 2-4 tygodni. Po wyschnięciu powietrza możesz spryskać niewielką ilość gumy lub suszonych kwiatów w suszonych kwiatach w odpowiedniej ilości.

Mikrofalowe piekarnik jest suchy: owinąć gałęzie kwiatów w papierze, a następnie umieść do piekarnika mikrofalowego, aby promować gałąź kwiatową szybko odwodnioną i suchą.

Suszenie: Przygotuj pojemnik o odpowiednim rozmiarze, wlać odpowiednią ilość wysuszania na dole, a następnie umieść gałęzie kwiatów w co najmniej dwa centymetry, wlej pozostałą wysyłkę. W wszystkich kwiatach i utopie, aby osiągnąć efekt suszenia.

Metoda kwiatowa: Możesz również użyć grubszej książki, aby nacisnąć kwiat i ścisnąć wodę kwiatów. Ta metoda jest odpowiednia do tworzenia próbek.