2022-08-14

fqzz

kwiaty

Jak hodować kwiaty w lilii wodnych

1. Pokrój gałęzie kwiatów: pokrój mocne i gęste gałęzie lilii wodnych nożyczkami. 2. Wazon wody: Przygotuj wazony o odpowiednim rozmiarze i umiarkowanej długości. Jakość wody można wybrać z wody rzecznej, wody stawowej, wody deszczowej i wody z kranu po statycznym. 3. Wstawienie kwiatu do butelki: Wstrzydzaj odpowiednią ilość wody do wazonu, nawadnia gałęzie lilii wodnej, a następnie wstaw gałąź kwiatową do wody. 4. Zarządzanie i konserwacja: regularnie zmieniają wodę podczas opieki wodnej i utrzymuj ją w jasnej pozycji.

1. Pokrój gałęzie kwiatów lilii wodnych i pokrój gałęzie kwiatowe do układu kwiatowego. Możesz wybrać solidną i twardą gałąź lilii wodnej, zatrzymać pąki na gałęziach kwiatów i pokrój je zdenerwowanymi nożyczkami.

2. Wazon wazonu wody jest przygotowywany do butelki kwiatowej. Długość wazonu musi być umiarkowana. Wazon może wybrać smukły, i Wyczyść wazon z wyprzedzeniem. Jakość wody można wybrać z wody rzecznej, wody stawowej, wody deszczowej, a także możesz użyć wspólnej wody z kranu w domu, ale musisz wcześniej odebrać wodę kranu, a następnie zadowolić się przez około dwa dni, aby usunąć chlor gaz w wodzie.

3. Włóż kwiat do butelki do wazonu. Nie należy wypełnić dwóch trzecich wazonów. Gałęzie lilii wodnych są odwrócone, a łodygi lotosu wodnego są nawadniane, aż kwiaty wypełnią gałęzie kwiatów. Włóż lilie wodne do wody i odetrzyj zielone płatki skorupy. Lilie wodne są łatwe do wybuchu. Jeśli zdecydujesz się uprawiać w wazonie, nie wkładaj zbyt wiele, możesz umieścić kilka ilości kontrolnych, co może zapewnić, że dobre lilie wodne pochłaniają wystarczającą ilość wody i składników odżywczych. Włóż lilie wodne, aby pokazać piękny stan.

4. Zarządzaj wodą, aby regularnie zmieniać wodę podczas opieki wodnej, najlepiej jest zmieniać wodę co drugi tydzień, aby utrzymać wodę w czystości i higienicznej. Lilie wodne muszą być podniesione w jasnej pozycji. W słońcu można wykonać fotosyntezę, aby pomóc liliom wodnym wchłaniać składniki odżywcze i promować lepszy wzrost i lepsze kwitnienie.