2022-06-28

fqzz

kwiaty

Co się dzieje?

Właśnie podniosłem kwiaty Gardenia i rozkwitłem, ale zauważyłem, że przez jakiś czas odkryłem, że kwiaty z kwiatów Gardenia stały się żółte. Co działo się z liśćmi? Czy jest jakieś dobre lekarstwo?

Chcesz wiedzieć, dlaczego Kwiaty Gardenia mają powyższe problemy. Po pierwsze, zrozum nawyki wzrostu Kwiaty Gardeni: Gardenia są wilgotne, ciepłe, wystarczające światło oraz wystarczające światło i wystarczające światło oraz wystarczające światło i wystarczające światło. Dobre środowisko wentylacyjne, ale unikaj silnej ekspozycji na światło. Wskazane jest sadzenie luźnej i żyznej, dobrze poproszonej kwaśnej gleby. Przyczyna kwiatów i żółtych liści jest również powiązana z tymi czynnikami

Kwiaty gardeniowe, takie jak woda, niewystarczająca woda może powodować żółte liście, więc musisz zachować wilgotność gleby i każdego dnia Codziennie posypuje wodę na liście Gardeni i otoczona wodą, aby zwiększyć wilgotność powietrza, zwłaszcza kumpel kwiatowy na północy, powinien zwrócić większą uwagę. Ale założeniem wystarczającej wody jest to, że gleba doniczkowa jest luźna i oddychająca i nie gromadzi wody.

Kwiat Gardenia lubi wystarczającą ilość światła. Wiosną i jesiennymi sezonami codziennie podaje się ponad 8 godzin światła słonecznego. Unikaj narażenia silnego światła w południe latem, a astygmatyzm jest umieszczany do konserwacji.

Kwiat Gardenia lubi kwaśną glebę, a większość gleby w północnym moim kraju jest zawstydzona. Możesz wlać trochę octu lub fosforanu dihydrogenu potasowego podczas jej datowania. Kwasowość gleby.

Nowo zasadzone kwiaty Gardenio na ogół nie mają takiej sytuacji. Wiele lat hodowli rok przed stopniowo losem liści nastąpiło w całej roślinie. Wydajność.

Środki naprawcze:

Zwróć uwagę na zapłodnienie, zwłaszcza nawóz potasowy jest ważny, ponieważ jony potasowe mają efekt transportu w roślinach Gardenii, co jest koniecznością -nie ma być dla nich, aby -być dla niego -być dla nich -zaopiekać się Absorpcja odżywiania. Jeśli nie ma narzędzi transportowych, z niedoborem potasu kwiaty Gardenia nie mogą przetrwać. Kiedy Gardenia nie ma potasu, jego stare liście zmienią się z zielonego na brąz.