2022-08-14

fqzz

Çiçekler

Bir Gazete Bahar Çiçeği Birkaç yıl boyunca yetiştirilebilir

Ödüllendirici Chunhua’nın birçok çeşidi vardır. İyi durumdanız sürece, bir bahar çiçeği uzun süre yetiştirebilirsiniz, ancak bakım koşullarına ve çeşitlere göre belirlemeniz gerekir. Yetiştirme işlemi sırasında gevşek ve nefes alabilir topraklar sırasında Sağlanması gerekir. Toprağın kuruluğundan kaçınmak veya su biriktirmek, bitkinin sağlıklı büyümesine elverişli değildir.

Bahar çiçeği koruma süresi

Bahar çiçeği esas olarak ülkemdeki guangxi, yunnan ve guizhou bölgelerinde dağıtılmaktadır. Dünyanın çeşitli türlerinde çok fazla ekimi vardır ve genellikle Bahçe manzarasını dekore etmek için kullanılır. Bu bahar çiçeği birkaç yıl boyunca yetiştirilebilir. Aslında, bu, bahar çiçeklerinin çeşitliliği ile ilgilidir. Ülkemdeki bültenlerin çoğu bir bitkidir ve Avrupa gazetesi Chunhua iki yıldır, bu yüzden uzunluğu Üreme süresi farklıdır.

Bakım gazetesinin toprağı nemli tutması gerekir, en uygun büyüme sıcaklığı yaklaşık 10 derecedir ve bahar çiçeklerinin büyümesi sırasında yeterli güneş ışığı vardır, ancak önlemek için Güçlü ışık ışınlaması, sıcaklık çok yüksek, sıcaklık çok yüksektir, bitki saçlarına neden olmak kolaydır.

Bahar çiçeği su için yüksek gereksinimlere sahiptir. Bakım süreci sırasında özü

Gazete Chunhua, havalandırılmış ve serin bir ortamda büyümeyi sever. Çevre sıcaklığı 30 dereceden yüksek olduğunda veya sıfır olduğunda, bitkilerin uykuda kalma dönemine girmesine neden olur. Büyüme sırasında gübre suyunun ihtiyaçlarını karşılamak için haftada bir kez vejetaryen gübre gerçekleştirebilirsiniz.